Anita Lipnicka & The Hats / Katowice

Kochani, wieziemy do Was „Miód i Dym” !
Będzie korzennie i vitage’owo. Będzie trochę bluesa, trochę country i folku niczym ze złotych lat hipisowskich!
Chcemy Was ugościć pięknym brzmieniem, podzielić się z Wami naszymi inspiracjami i przenieść Was tej zimy w słodko-przydymione, sielskie klimaty.
Zagramy dla Was wyjątkowy koncert, na którym usłyszycie piosenki z płyty „Miód i dym”, a na deser znajdzie się też coś dla tych, z którymi na trasie spotykamy się od lat, więc i powspominamy trochę 🙂 Będą ze mną oczywiście moi kochani Kapelusznicy ! Nie dość, że przystojni to jeszcze megazdolni, więc będzie i czego posłuchać i na co popatrzeć 🙂

A-ha! Kazali mi napisać, że będę gotowa o 20:00 i że bilety do kupienia tu http://www.filmowa.net/system.html?id=27556 🙂

Mam nadzieję, że się spotkamy! Weźcie ze sobą swoich bliskich…. i kapelusze! 🙂

Buziaki!

—————————————–

3 marca, w sobotę, o 20:00, zapraszamy na ●KONCERT ANITY LIPNICKIEJ & THE HATS● w ramach trasy promującej “Miód i dym”!

Olbrzymi sukces “Ptaśka”, który przez wiele tygodni nie schodził z czołówki Trójkowej Listy Przebojów, a do tej pory na Youtube został wyświetlony ponad 2.000.000 razy, świadczy o wysokiej ocenie wystawionej przez słuchaczy szóstej solowej płycie Anity Lipnickiej “Miód i dym”. Co to jest za płyta? “Cóż, wydaje mi się, że zatoczyłam pewne koło. Zaczynałam jako wokalistka popowego zespołu w latach 90. Otarłam się o alternatywę śpiewając ponad 10 lat w duecie z Johnem Porterem. Na swoich ostatnich solowych albumach byłam poetycka i zadumana. To były płyty niebieskie. Przyszła pora na kolor zielony! “– enigmatycznie wyjawia artystka. “Afirmację życia, celebrację prostoty bycia tu i teraz.”

Lipnicka jest jedną z najbardziej stylowych artystek, od lat konsekwentnie idącą (często pod prąd) obraną przez siebie drogą, bez względu na panujące aktualnie mody i trendy muzyczne. Jej twórczość inspirowana amerykańskim neo-folkiem oraz teksty pisane „prosto z serca” nieustannie inspirują słuchaczy i przecierają szlaki młodym artystom podążającym w tym samym kierunku.

Nad produkcją albumu “Miód i dym” czuwała sama Lipnicka, do spółki z realizatorem dźwięku Łukaszem Olejarczykiem, z którym wspólnie wyprodukowali rok temu “Ptaśka”. “Jest korzennie, vintage’owo, z echem bluesa, country oraz folku ze złotych lat hipisowskich. W tekstach dużo odniesień do przyrody – wszystko za sprawą krajobrazów, klimatu, jaki towarzyszy nam podczas tworzenia w środku lasu, nad jeziorem… Z daleka od zgiełku miasta.”

→ The Hats tworzą:

Bartosz Niebielecki – bębny,
Kamil Pełka – bas,
Piotr Świętoniowski – instrumenty klawiszowe
Bartek Miarka – gitary

Na koncertach w ramach trasy Miód i dym po raz pierwszy będzie można posłuchać na żywo nowych utworów. Nie zabraknie też starszych kompozycji, doskonale znanych fanom Anity Lipnickiej.

→ BILETY:
http://bit.ly/2E9SHiM

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

    Archiwa

    Kategorie

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *